Результати за картами
1
Anubis
11
:13
gaslight team
Ключові гравці
Найкращі гравці матчу
CYBERLIFE Рейтинг
Вбивств за раунд
Смертей за раунд
Рейтинг мультикілів
Середня шкода за раунд
Moggers
gaslight team
Moggers
| Гравець | K | D | A | K/D | HS | HS% | MVPs | ADR | EK | CL | MK | CYBERLIFE Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
24 | 16 | 7 | 1.50 | 11 | 45.8% | 2 | 95 | 2/4 |
vs1:1
|
3xK:2
4xK:1
|
1.45 |
|
|
22 | 16 | 1 | 1.38 | 10 | 45.5% | 6 | 72 | 1/3 |
vs1:1
vs2:1
|
3xK:2
|
1.37 |
|
|
13 | 16 | 5 | 0.81 | 7 | 53.8% | 0 | 83 | 1/2 | - |
3xK:1
|
1.15 |
|
|
9 | 19 | 8 | 0.47 | 0 | 0% | 2 | 59 | 1/4 |
vs1:1
|
- | 0.91 |
|
|
11 | 21 | 6 | 0.52 | 5 | 45.5% | 1 | 60 | 5/11 | - | - | 0.87 |
gaslight team
| Гравець | K | D | A | K/D | HS | HS% | MVPs | ADR | EK | CL | MK | CYBERLIFE Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
28 | 12 | 9 | 2.33 | 17 | 60.7% | 7 | 103 | 4/7 |
vs1:1
|
3xK:2
4xK:1
|
1.71 |
|
|
21 | 18 | 10 | 1.17 | 6 | 28.6% | 2 | 104 | 1/3 | - |
3xK:1
|
1.38 |
|
|
16 | 14 | 6 | 1.14 | 7 | 43.8% | 2 | 76 | 4/6 | - |
3xK:1
|
1.28 |
|
|
13 | 17 | 8 | 0.76 | 3 | 23.1% | 2 | 59 | 1/3 | - | - | 1.07 |
|
|
9 | 18 | 9 | 0.50 | 5 | 55.6% | 0 | 54 | 4/5 | - | - | 0.94 |
Moggers
| Гравець | K | D | A | K/D | HS | HS% | MVPs | ADR | EK | CL | MK | CYBERLIFE Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
24 | 16 | 7 | 1.50 | 11 | 45.8% | 2 | 95 | 2/4 |
vs1:1
|
3xK:2
4xK:1
|
1.45 |
|
|
22 | 16 | 1 | 1.38 | 10 | 45.5% | 6 | 72 | 1/3 |
vs1:1
vs2:1
|
3xK:2
|
1.37 |
|
|
13 | 16 | 5 | 0.81 | 7 | 53.8% | 0 | 83 | 1/2 | - |
3xK:1
|
1.15 |
|
|
9 | 19 | 8 | 0.47 | 0 | 0% | 2 | 59 | 1/4 |
vs1:1
|
- | 0.91 |
|
|
11 | 21 | 6 | 0.52 | 5 | 45.5% | 1 | 60 | 5/11 | - | - | 0.87 |
gaslight team
| Гравець | K | D | A | K/D | HS | HS% | MVPs | ADR | EK | CL | MK | CYBERLIFE Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
28 | 12 | 9 | 2.33 | 17 | 60.7% | 7 | 103 | 4/7 |
vs1:1
|
3xK:2
4xK:1
|
1.71 |
|
|
21 | 18 | 10 | 1.17 | 6 | 28.6% | 2 | 104 | 1/3 | - |
3xK:1
|
1.38 |
|
|
16 | 14 | 6 | 1.14 | 7 | 43.8% | 2 | 76 | 4/6 | - |
3xK:1
|
1.28 |
|
|
13 | 17 | 8 | 0.76 | 3 | 23.1% | 2 | 59 | 1/3 | - | - | 1.07 |
|
|
9 | 18 | 9 | 0.50 | 5 | 55.6% | 0 | 54 | 4/5 | - | - | 0.94 |